KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 7473437
nr 747 3437
Skulptur
Terrakotta, Carl Elmberg, 1949, Skördekvinna, höjd: 38
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 mars 2012
kl 17:42:42
15/3 17:55:06